Kamp Masası Çeşitleri Ve Uygun Kamp Masaları

Kamp Masası Çeşitleri Ve Uygun Kamp Masaları

katlanabilir-kamp-masasi

Doğa ile baş başa kalmak ve bu amaçla kamp yapmak isteyenlerin ihtiyaç listesinde kamp masası da yer almaktadır. Katlanabilir özelliğe sahip olan kamp masalarının kolay taşınır ve kolay kurulabilir olması sayesinde kamp yapacak olanlara iyi bir konfor sunmaktadır. Kamp masası çeşitleri ve kamp masası fiyatları ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda katlanır kamp masası modellerini ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

Katlanır Kamp Masası Çeşitleri

katlanir-kamp-masasi

Katlanır kamp masası modelleri arasında oldukça değişik özelliklere sahip masa sandalye çeşitleri listelerde yerini almaktadır. Hepsiburada katlanır kamp masası çeşitleri ve almış olduğu müşteri yorumlarını incelediğimizde en çok tercih edilen modelin, 1 masa ve 4 tabureden oluşan çanta tipi kamp masası seti olduğu görülmektedir. 300 TL ile 400 TL arasında fiyata alıcı bulan bu model zaman zaman yapılan kampanyalar sayesinde 250 TL civarında satılabilmektedir.

Katlanır kamp masası çeşitleri arasında yer alan Alüminyum Kamp Masası küçük ve büyük olmak üzere 2 ayrı ebatta alıcı bulmaktadır. Kolay katlanması ve çok az yer kaplaması nedeni ile kamp malzemeleri içerisinde sıklıkla tercih edilen bu model de çok kolay ve konforlu kullanım imkanı sunmaktadır. Alüminyum Kamp Masası fiyatları ise küçük boy 150 TL ile 200 TL arasında iken büyük boy Alüminyum Kamp Masası fiyatı 200 TL ile 250 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Decathlon Kamp Masası Çeşitleri

kamp-masasi

Outdoor ve Spor ürünleri ile dikkat çeken ve her türde spor için giyimden spor gereçlerine kadar zengin çeşitleri barındıra Decathlon da kamp yapmayı sevenlerde unutulmamış elbette. Kamp yapmak istiyorsanız ve kamp yapmak için gereken malzemeler nerede bulunur diye soracak olursanız en doğru adres kesinlikle Decathlon olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Kamp Soğutucusu - Kamp Soğutucu Dolap

Decathlon kamp malzemeleri için oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip bir mağazadır. Kamp çadırı, uyku tulumu, kamp ışıldağı gibi pek çok kamp malzemesi Decathlon mağazalarında ve Decathlon internet sitesinde bulunabilmektedir. Decathlon kamp masası ve kamp taburesi modellerine baktığımızda en çok satılan ürünün yine çanta tipi katlanır masa tabure seti olduğunu görmekteyiz. Bunun dışında 2- 4 kişilik katlanır kamp masası ve 4- 6 kişilik katlanır kamp masası modelleri de Decathlon da satışa sunulmuştur.

Kamp Masası Modelleri ve Fiyatları

katlanir-kamp-masasi

Uygun kamp masaları sadece kamp yapmak isteyen kişiler tarafından değil sık sık piknik yapmayı seven kişiler tarafından da alınan bir ürün olma özelliğine sahiptir. Piknik yapmak isteyen kişilerin çoğunlukla hem sandalye hem de masa içermesi ve küçük bir çanta kadar yer kaplıyor olması nedeni ile çanta tipi katlanır masa tabure seti tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Kamp masası fiyatları ve modelleri nelerdir hep beraber inceleyelim.

Decathlon Kamp Masası

katlanir-kamp-masasi

Portatif piknik masası olarak da bilinen bu ürünü Decathlon kamp malzemeleri arasında bulabilirsiniz. Şu an ki kampanyasız satış fiyatı 320 TL olan çanta tipi katlanır masa tabure seti, 4 tabure ve 1 masadan oluşmaktadır. Kamp masası yüksekliği 70 cm. iken 120 x 60 cm boyutlarında olması sebebi ile 4- 6 kişilik katlanır kamp masası özelliğine sahiptir.

Alüminyum Kamp Masası

Kamp Masası Çeşitleri

En uygun kamp masaları arasında yer alan Alüminyum kamp masası hem çok az yer kaplıyor hem de oldukça hafif bir üründür. Tamamen Alüminyum gövde ve ayaklara sahip olan kamp masası ölçüleri açıldığında 46 cm yüksekliğe ve 52,5 x 52,5 cm. boyutlara ulaşmaktadır. Katlanmış olarak çanta ebatı ise 10 x 64 cm olup sadece 1,7 Kg. ağırlığa sahiptir. Hepsiburada Alüminyum kamp masası fiyatı ise 220 TL’ dir.

One thought on “Kamp Masası Çeşitleri Ve Uygun Kamp Masaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir